Особистісний бренд та популярність у сучасному соціумі: майстер-клас Орини Яворських

Ми живемо та працюємо сьогодні у світі складних комунікацій та використання різноманітних інструментів їх побудови. Усвідомлюючи практичну цінність та корисність спілкування студентів з фахівцями бізнесу, доцент кафедри менеджменту ДТЕУ Вікторія Хмурова організувала 3 жовтня 2023 року на лекційному занятті з дисципліни «Менеджмент» зустріч студентів 3 та 4 курсів ФЕМП різних освітніх програм із засновницею PR-агенції «Top of mind» Ориною Яворських.

Під час інтерактивної взаємодії з більш ніж 110 студентами у форматі Zoom-конференції харизматична спікерка надала численні практичні поради слухачам щодо побудови та використання особистісного бренду в успішному розвитку кар’єри, навела багато цікавих прикладів про діяльність відомих осіб у бізнесі. Студенти та присутні на занятті викладачі отримали інформацію про сутність бренду та його складові, відмінність його від популярності особистості у соціумі, важливість комунікацій через соціальні мережі, підходи до розвитку комунікативних навичок тощо.

Слухачі отримали відповіді на всі питання, що їх цікавили, а також корисну фахову інформацію.

Дякуємо пані Орині за зустріч, розкриття секретів заснування власної PR-компанії та розвитку особистісного бренду. Бажаємо їй миру та подальших успіхів!

Вікторія ХМУРОВА,
кандидат економічних наук,