XІ Всеукраїнський конкурс торговельної реклами

У межах Global Trade Day 24 листопада у Державному торговельно-економічному університеті відбудеться XІ Всеукраїнський студентський конкурс торговельної реклами.

Мета конкурсу:  підвищення рівня підготовки майбутніх фахівців для сфери реклами, зв’язків із громадськістю, маркетингу та суміжних спеціальностей, відпрацювання ними набутих навичок розробки ідей рекламних матеріалів та їх втілення у практичну діяльність за допомогою сучасних графічних редакторів, програм монтажу відео, настільних видавничих систем, інших спеціалізованих програмних продуктів.

Щорічний конкурс – це 500+ учасників, 10 номінацій, 17+ партнерів,  подарунки та призи, популяризація та реклама у соціальних мережах, висвітлення подій на сайті університету.

Положення про конкурс та інформаційний лист за посиланням

Закінчення прийому робіт – 10 листопада 2023 р.

Запрошуємо до участі у  творчому змаганні.

Чекаємо на зустріч!

Згуртований ДТЕУ – разом ми сила!

Контакта особа: Файвішенко Діана +38 050 908 48 10

Вінс Валерій Вікторович