Оголошеннявсі

Семінар для співробітників АРМА з питань заповнення декларацій про доходи держслужбовців

В рамках забезпечення прозорості та ефективності роботи Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) 16 жовтня відбувся семінар «Заповнення декларацій про доходи державними службовцями». Спікером виступив кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права ДТЕУ Олександр Івасин.

Лектор висвітлив ключові законодавчі зміни у процесі декларування власних доходів державними службовцями, розʼяснив антикорупційні аспекти цього питання та відповів на запитання працівників Агентсва.

Подібна практика залучення науковців до діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування дозволяє значно прискорити процеси розбудови та оновлення інституцій на шляху України до ЄС. Державний торговельно-економічний університет відкритий до такої співпраці і активно долучається до всіх євроінтеграційних процесів.

остання редакція 17.10.2023