Оголошеннявсі

IV Всеукраїнський науково-практичний семінар «Правова політика України: історія та сучасність»

З нагоди Дня юриста кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу виступила співорганізатором IV Всеукраїнського науково-практичного семінару «Правова політика України: історія та сучасність» спільно з Державним університетом «Житомирська політехніка» та ЗВО «Університет Короля Данила». До участі у семінарі, що відбувся 06 жовтня, було залучено близько 100 науковців, практиків та студентів. Модератором семінару від Державного торговельно-економічного університету виступив завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу канд. юрид. наук, адвокат Мельниченко Руслан Володимирович, організатором – доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу канд. юрид. наук, доцент Шведова Ганна Леонідівна.

Серед присутніх з вітальним словом виступили:

• Коренюк Ольга Олександрівна, кандидат юридичних наук, доцент, заступник декана факультету міжнародної торгівлі та права Державного торговельно-економічного університету;
  • Сергієнко Лариса Василівна, доктор наук з державного управління, доцент, декан факультету національної безпеки, права та міжнародних відносин Державного університету «Житомирська політехніка».

Свої доповіді представили спікери-викладачі кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу:

• Мельниченко Руслан Володимирович, канд. юрид. наук, адвокат, завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Державного торговельно-економічного університету. Тема: «Формування громадянської свідомості через правове виховання»;
  • Шведова Ганна Леонідівна, канд. юрид. наук, доцент, доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Державного торговельно-економічного університету. Тема: «Протидія корупції в умовах воєнного стану».

Презентували власні наукові здобутки та долучилися до участі в обговоренні актуальних проблем правової політики України викладачі кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу: д-р юрид. наук, професор Захарчук А.С.; д-р юрид. наук Задорожня Г.В.; канд. юрид. наук, доцент Нікітенко В.М.; канд. юрид. наук, доцент Бондаренко Н.О.; канд. юрид. наук, доцент Подільчак О.М.; канд. юрид. наук, доцент Альонкін О.А.; канд. юрид. наук, доцент Сонюк О.В.; канд. юрид. наук, доцент Ситніченко О.М.

На семінарі з науковими доповідями виступили також студенти, які представили результати своїх досліджень за різними напрямами. Здобувачами вищої освіти підготовлено понад 30 наукових доповідей. Найбільш цікавими були виступи:

• Слободянік Анастасії, студентки 1 курсу магістратури ФРГТБ, тема «Проблеми забезпечення прав осіб з інвалідністю у вищій освіті: український досвід» (науковий керівник Мельниченко Р.В., канд. юрид. наук, адвокат, завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу);
  • Штурмак Анастасії, студентки 2 курсу ФМТП, тема «Кримінальна відповідальність за недобросовісне волонтерство» (науковий керівник Шведова Г.Л., канд. юрид. наук, доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу);
  • Панасюк Валерії, студентки 2 курсу ФМТП, тема «Окремі питання вступу України до Європейського Союзу» (науковий керівник Погарченко Т.В., канд. юрид. наук, доцент, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права).

За підсумками науково-практичного семінару було винесено резолюцію: оформити результати проведених наукових досліджень, внести відповідні пропозиції до законодавства й продовжити презентовані наукові дослідження.

Мельниченко Руслан Володимирович,
завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу

Шведова Ганна Леонідівна,
доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу