Відкрита лекція «Український програмний продукт MASTER: Бухгалтерія»

Кафедрою обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 16 жовтня 2023 року у межах дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку» фахівці компанії ТОВ «МАСТЕР: СТРІМ» провели відкриту лекцію на тему «Український програмний продукт MASTER: Бухгалтерія. Беззаперечні переваги та можливості» для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання ФФО, які здобувають освітній ступінь «бакалавр» за освітньою програмою «Облік і оподаткування».

Спікери заходу: Ольга БОНДАР, менеджер з розвитку партнерської мережі; Вікторія ВЕМБЕР, бізнес-тренер компанії.

Зустріч проходила на платформі Microsoft Teams Meeting.

Спікери представили програмний продукт «MASTER: Бухгалтерія» (розробник – українська компанія «IT-Intrprice»), що призначений для ведення бухгалтерського та податкового обліку на підприємствах малого та середнього бізнесу і комунальних підприємствах, який є українською альтернативою горезвісним програмним продуктам на російській платформі «1С».

Після лекції відбулось обговорення особливостей роботи з програмою «MASTER: Бухгалтерія», можливостей її опанування та отримання сертифікату користувача студентами університету, що навчаються за ОП «Облік і оподаткування».

Щиро вдячні спікерам за проведену корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Підготовлено:
Фоміна О.В., зав. кафедри обліку та оподаткування, д-р екон. наук, проф.,
Король С.Я., д-р екон. наук, проф.

остання редакція 18.10.2023