Відкрита лекція «Аналіз даних з EY: інновації в аудиті»

За сприяння кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку 12 жовтня 2023 року проведено відкриту лекцію на тему «Аналіз даних з EY: інновації в аудиті» для студентів ОС «бакалавр» та ОС «магістр», які навчаються за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» освітніми програми «Фінансовий контроль та аудит», «Діджитал аудит та аналіз», «Фінансова аналітика». Спікери заходу – Костянтин Бондаренко, старший експерт з аудиту ТОВ «ЕРНСТ енд Янг Аудиторські послуги» (EY), та Євгенія Костіцина, фахівець з розвитку бренду роботодавця EY.

Спікери розповіли про компанію EY, яка проводить аудит за такими двома методологіями: Core GAM та Digital GAM. Сучасному аудитору необхідно мати навички роботи з інструментами аналізу та обробки фінансової інформації клієнта Helix, оскільки вони дають змогу зменшити кількість технічної роботи і більш якісно провести аналітичні процедури. Саме поєднання Digital GAM та Helix дозволяє EY задовольняти сучасні потреби клієнтів в аудиті та обробляти великі масиви даних.

Крім того, детально розглянуто важливість digital-аудиту та інструменти аналізу даних, визначено виклики, пов'язані з цифровим аудитом (забезпечення конфіденційності даних та використання великих масивів даних), а також висвітлено перспективи використання новітніх технологій в аудиті.

Здобувачі вищої освіти ознайомилися з принципами роботи digital-інструментів, що використовуються в повсякденній роботі аудитора.

Щиро дякуємо за змістовну та корисну зустріч!

Каріна НАЗАРОВА, д-р екон. наук, проф.,
завідувачка кафедри фінансового аналізу та аудиту

Марія НЕЖИВА, канд. екон. наук, доц.,
доцентка кафедри фінансового аналізу та аудиту