Лекції від Національного агентства України з питань державної служби

У рамках Career week-2023 в Державному торговельно-економічному університеті 16 жовтня 2023 року кафедрою публічного управління та адміністрування було організовано зустріч з представниками Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі Національного агентства України з питань державної служби та проведено дві онлайн лекції:

1. «Публічна служба: нові реалії та виклики». Спікер – Баткалов Андрій, керівник експертної групи з питань стратегічного розвитку управління персоналом Національного агентства України з питань державної служби. Публічна служба – це і стажування, і практична підготовка або добір персоналу та ін.
  2. «Робота в державній службі – можливість змінити державу на краще». Спікер – Пархоменко Богдана, головний спеціаліст відділу оцінювання та розвитку персоналу Управління з питань персоналу.

Чому ця тема є важливою? Сучасний світ зазнає надзвичайних змін і публічні службовці на сьогодні відіграють важливу роль у вирішенні актуальних соціальних, економічних та політичних питань.

Кафедра публічного управління та адміністрування щиро вдячна Національному агентству України з питань державної служби за тривалі партнерські відносини та спільну роботу у підготовці майбутніх державних службовців.

Ільїна Анастасія Олександрівна,
канд. екон. наук, доцент кафедри публічного управління та адміністрування

остання редакція 19.10.2023