Оголошеннявсі

Вебінар з педагогічної майстерності Салфордcького Університету у Великій Британії

У рамках співпраці між Салфордським університетом у Великій Британії та Державним торговельно-економічним університетом 17 жовтня відбувся вебінар щодо надання навчально-методичних ресурсів  для викладачів ДТЕУ.

Напередодні зустрічі викладачам Державного торговельно-економічного університету були надіслані методичні рекомендації з покращення якості навчання, спеціально для них розроблені Центром вдосконалення навчання та викладання Солфордського університету. Методичні рекомендації містять, зокрема, інформацію та посилання на відкриті ресурси, які можуть бути використані для покращення викладання та навчання.

Протягом зустрічі колеги з Солфордського університету презентували принципи сучасної освіти, вимоги до розробки програми навчального курсу, методи викладання, моделі змішаного навчання. Наприкінці зустрічі викладачі отримали опитувальник для встановлення зворотного зв’язку, визначення тематики майбутніх тренінгів від Центру вдосконалення навчання та викладання.

Дар’я Іващенко,
начальник відділу міжнародних зв’язків

Сергій Кравцов,
провідний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків