Благодійна акція "Серце до Серця"

15 травня 2011 року студенти-волонтери університету взяли участь у VI акції Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до Серця". Молодь КНТЕУ збирала кошти для дітей хворих на діабет.
    Студенти-волонтери КНТЕУ стали учасниками акції вже вп’яте. Кожного року вона стає більш масштабнішою: збільшується кількість студентів - учасників акції, зростає розмір зібраних коштів. Якщо минулого року 46 волонтерів зібрали 5419 грн., то цього разу в акції взяли участь 69 студентів, які зібрали рекордну суму 12073 грн. Кошти передані на благодійний рахунок "Кредобанку".
    Під час організації та проведення акції найбільше відзначилися студенти товарознавчого факультету. Серед них: голова соціального сектору ради студентського самоврядування університету, студент ІІІ курсу Павло Бовшик, студентки ІІ курсу Ольга Пастернак та Вікторія Бойко. Активними були і студенти інших факультетів: Валерія-Марія Сич, Оксана Табала (ФРГТБ, І курс), Марія Репеля (ФФБС, ІІ курс), Юлія Шепитько (ФЕМП, ІІІ курс), Інна Киченюк (ОЕФ, ІV курс).

Відділ навчально-виховної роботи

17.05.2011