Державний фінансовий контроль та аудит в умовах воєнного стану

За сприяння кафедри фінансів факультету фінансів та обліку 19 жовтня було проведено відкриту лекцію на тему «Державний фінансовий контроль та аудит в умовах воєнного стану». Спікер ‒ Радіонов Юрій Денисович, доктор економічних наук, начальник відділу адаптації та імплементації міжнародних стандартів, моніторингу та аналізу у сфері державного фінансового контролю Рахункової палати Верховної Ради України.

На лекції представлено актуальну інформацію про державний фінансовий контроль та аудит в умовах воєнного стану, особливості проведення аудиту оцінки збитків, завданих Україні збройною агресією росії, та співпраці аудиторів Рахункової палати з міжнародними експертами для обміну досвідом у проведенні аудитів.

Кафедра фінансів щиро вдячна Радіонову Юрію Денисовичу за цікаву та пізнавальну лекцію, а також можливість поділитися знаннями і практичним досвідом зі студентами!

Ігор ЧУГУНОВ,
доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів

Людмила КОЗАРЕЗЕНКО,
доктор економічних наук, професор кафедри фінансів