Тренінги з тимбілдингу: майстер-клас Таїс Алєйнікової

Вагомим чинником успішної роботи та навчання студентів є командна робота. Саме тому майстер-клас стратегічного партнера ДТЕУ – директорки з персоналу ТОВ «Хаскі Менеджмент» Таїс Алєйнікової, що відбувся 17 жовтня 2023 року на лекційному занятті з «Командоутворення» зі студентами 4-го курсу, ОП «Менеджмент персоналу», та 2-го курсу, ОП «Публічне управління та адміністрування», був присвячений проведенню тренінгів з тимбілдингу.

Під час презентації фахівчиня ознайомила студентів та присутніх на тренінгу викладачів із практичними підходами до онлайн-тимбілдингу. За допомогою програмного застосунку MS Teams студенти провели навчальний час в атмосфері командної бізнес-гри з використанням інтерактивних інструментів взаємодії, отримали поради щодо організації командної роботи, а також нову та корисну інформацію про етапи ефективного тимбілдингу в організації, почули багато реальних кейсів.

Рекомендації пані Таїс з використання інструментів тимбілдингу створили додаткові мотиватори для успішного навчання та взаємодії студентів у групах, а можливості проходження практичної підготовки або стажування на підприємстві були бонусами за активність.

Дякуємо Таїс Алєйніковій за цікавий практичний матеріал та надані контакти для подальших комунікацій! Спікерці, викладачам, залученим до тимбілдингу студентам бажаємо здоров’я та успіхів і сподіваємося на постійні зустрічі для ведення діалогу.

Ірина МИКОЛАЙЧУК,
кандидат економічних наук,