Відкрита лекція на тему «Бухгалтерський та податковий облік в SAP Busineas One»

У межах дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку» фахівці компанії ТОВ «ТГ КОНСАЛТИНГ» 23 жовтня 2023 року провели відкриту лекцію на тему «Бухгалтерський та податковий облік в SAP Busineas One» для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання ФФО, які здобувають  освітній ступінь «бакалавр» за освітньою програмою «Облік і оподаткування».

Спікери заходу: Дмитро СЕРГІЄНКО, керівник відділу продажів компанії, і Анатолій Грешньов, консультант-аналітик SAP Business One.

На лекції спікери представили програмний продукт класу ERP – SAP Business One, що поєднує широкий спектр функціональних можливостей в єдине доступне рішення, яке запускає всі ключові бізнес-процеси.

Програмний продукт класу ERP – «SAP Business One» доступний 28 мовами у 170 країнах  Європи, Близького Сходу, Азії, США та призначений для ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах малого та середнього бізнесу. Він розрахований на компанії, які постійно і швидко розвиваються, впроваджують новітні інноваційні рішення, орієнтовані на експорт та/або присутність у декількох країнах, бажають залучати іноземні інвестиції, планують вихід на ІРО та бути лідерами у своїй галузі.

Щиро дякуємо спікерам за проведену корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Фоміна О. В., зав. каф. обліку та оподаткування, д-р екон. наук, проф.;
Король С. Я., д-р екон. наук, проф.

остання редакція 25.10.2023