Вийшов 15-й випуск онлайн-журналу "Vivat Academia"

Побачив світ новий 15-й випуск онлайн-журналу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Державного торговельно-економічного університету "Vivat Academia", присвячений актуальній темі «Україна: наше минуле, теперішнє та майбутнє».

Журнал складається з чотирьох розділів:

• Торгівля та управління у ХХІ столітті.Дослідження актуальних тенденцій у сфері торгівлі та управління в сучасному світі.
  • Інновації у сфері фінансів та технологій. Розвиток інноваційних підходів у фінансовій та технологічній галузях.
  • Міжнародне партнерство: досвід та перспективи.Питання міжнародного співробітництва та можливості розвитку партнерських зв’язків у глобальному масштабі.
  • Соціальні та економічні виклики: шляхи їх подолання Сучасні виклики у сфері соціальних й економічних питань та шляхи їх подолання.

Для цього випуску «VivatAcademia» понад 50 авторів підготували 47 статей, в яких поділилися своїми дослідженнями та науковими напрацюваннями.

Запрошуємо всіх ознайомитися за посиланням з цими цікавими статтями, які допоможуть вам розширити свої знання та розуміння щодо тем, які стосуються України та світу в цілому.

До обговорення статей можна долучитися в офіційному Telegram-каналі Наукового товариства (https://t.me/ntsadmv)

Бажаємо вам натхнення і творчих успіхів!

остання редакція 30.10.2023