Медіавиробництво аудіовізуального контенту | Гостьова лекція від Євгена Федяя

У Державному торговельно-економічному університеті у межах  заходів до Всесвітнього дня рекламіста для здобувачів, які навчаються за спеціальністю «Журналістика», відбулася гостьова лекція із Євгеном Федяєм – провідним фахівцем відділу формування медійного контенту Fozzy Group.

24 жовтня 2023 року у рамках дисципліни «Медіадизайн» було розглянуто медіакейси для заповнення медіаресурсів однієї з найбільших торговельно-промислових груп України – Fozzy Group.

Спікер  поділився секретами медіавиробництва, режисури, проведення зйомок,  монтажу аудіовізуального контенту для різних медійних майданчиків, а також розповів про особливості формування відео на прикладах картин Стенлі Кубрика та Філіпа Блума.

Активність здобувачів стала підтвердженням зацікавленості і високого рівня підготовки рекламістів та піарників.

Особлива подяка спікеру лекції Євгену Федяю та організатору й модератору  проведення зустрічі канд. наук із соц. комунікацій, доценту кафедри журналістики та реклами Євгенії Кияниці.

Приєднуйся і дій!

Освічені – непереможні!

Діана ФАЙВІШЕНКО,
завідувач кафедри журналістики та реклами