Внутрішній аудит і контроль якості в Izibank – банкінгу майбутнього

За сприяння кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку 25 жовтня 2023 р. на базі Державного торговельно-економічного університету проведено відкриту лекцію представниками Izibank. Тема лекції «Внутрішній аудит і контроль якості в Izibank – банкінгу майбутнього».

Спікер CEO Izibank Анна Тігіпко розповіла про історію створення банку, його основні завдання, принципи роботи і стратегію діяльності. З презентацією про структуру банку і внутрішній контроль якості послуг Izibank виступила начальник відділу контролю якості студентка магістратури ДТЕУ Анна Галушка. Під час виступу було зосереджено увагу на організаційних питаннях щодо роботи в банку, вимогах при працевлаштуванні. Начальник відділу обробки вхідних звернень Тетяна Підлісна детально проінформувала про значення вхідних звернень клієнтів банку в роботі з клієнтами, наголосивши, що Izibank завжди радий бачити серед своїх працівників випускників Державного торговельно-економічного університету.

Цікаву  інформацію надали працівники Izibank, які на сьогодні ще є студентами університету, і випускники ДТЕУ минулих років. Вони акцентували увагу на навчальних дисциплінах, що надали їм можливість кар'єрного зростання у банку, згадали роки навчання і запросили наших студентів працювати у спільній команді  Izibank. Студенти цікавилися рівнем заробітної плати в банку, можливістю проходження практики, працевлаштуванням здобувачів ДТЕУ під час освітнього процесу тощо.

Щиро дякуємо за змістовну та корисну зустріч!

Каріна НАЗАРОВА, д-р екон. наук, проф.,
завідувачка кафедри фінансового аналізу та аудиту

Роман ОВЧАРИК, канд. екон. наук, доц.,
доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту