NEW стейкголдери ДТЕУ!

Співпраця зі стейкголдерами є одним з пріоритетних напрямів діяльності університету, складовою Системи управління якістю / Системи забезпечення якості вищої освіти. Щороку разом з професіоналами-практиками реалізується багато цікавих проєктів, завдяки яким формуються компетентності майбутніх фахівців.

Об’єднання зусиль і ресурсів усіх стейкголдерів, обмін досвідом та знаннями відкриває нові перспективи для здобувачів. Разом можемо зробити більше!

Кожного місяця до співпраці з університетом долучаються нові партнери.

Договори та меморандуми про співробітництво, які підписано у жовтні 2023 року:

Договір про співробітництво з ТОВ «ЮТС БРОКЕРИДЖ» (4 жовтня).

ТОВ «ЮТС БРОКЕРИДЖ» основний вид діяльності транспортне оброблення вантажів.

Угода про співпрацю та меморандум про партнерство з Територіальним управлінням Бюро економічної безпеки м. Києва як зовнішнім партнером  освітніх програм першого-третього рівнів вищої освіти за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» (10 жовтня).

Територіальне управління Бюро економічної безпеки м. Києва  це центральний орган виконавчої влади, який виконує правоохоронну, аналітичну, економічну, інформаційну та інші функції.

Договір та меморандум про співробітництво з ТОВ «АП МАРІН» як зовнішнім партнером освітньої програми «Агробізнес» освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» (13 жовтня).

ТОВ «АП МАРІН» у складі групи компаній «Агропросперіс» надає агровиробникам повний спектр логістичних послуг: автомобільні, залізничні та річкові перевезення агропродукції з поля до елеватора чи порту.

Договір про співробітництво з ТОВ «АЦЕ Логістикс Україна» (13 жовтня).

ACE Logistics Estonia AS (ACE) – це експедиційно-логістичне підприємство. ACE Logistics Estonia є частиною компанії ACE Logistics Group.

Договір про співробітництво та організацію взаємовідносин з ПАТ «МХП» (17 жовтня).

ПАТ «МХП» – міжнародна компанія у сфері продовольчих та агро-технологій.

Договір про співробітництво із ГО «Стратегічна група «Софія» (20 жовтня).

Strategic Group Sofia – новий проєкт, який об’єднує  українських інтелектуалів, що поділяють ідеї реформ, прогресу та  глибоких соціальних перетворень.

Договір про співробітництво з ФОП Свєтайло Артур Вікторович (30 жовтня).

ФОП Свєтайло Артур Вікторович (кондитерська-кав’ярня «KEKS») – крафтове виробництво борошняно-кондитерських виробів.

Директор центру розвитку кар’єри
Назаренко Оксана