«Сучасний стан та перспективи розвитку бізнесу в Україні»: майстер-клас Сергія Савончука

Сучасні умови функціонування бізнесу на тлі повномасштабної війни в Україні змінили вектор зацікавленості студентів та вимагають подальшого їх професійного розвитку в тісній співпраці з практиками.

Про актуальні тенденції змін у бізнесі та перспективи розвитку лізингових відносин  в  Україні  дізналися 19 жовтня 2023 року студенти 3-го курсу ФЕМП, які навчаються за  освітніми програми «Агробізнес» та «Управління бізнесом» у межах вивчення навчальних дисциплін «Аграрний менеджмент» та «Менеджмент», на майстер-класі Сергія Савончука – провідного спеціаліста з продажу лізингових продуктів компанії «ЕСКА-Капітал».

Спікер продемонстрував цікаві  кейси, розповів  про переваги, особливості  та труднощі здійснення лізингових операцій під час війни та проблеми розвитку аграрного бізнесу, поділився власним досвідом роботи. Студентам також було цікаво дізнатися про методику формування та розрахунки лізингових платежів.

Манера комунікації спікера, його відкритість, компетентність, а також двостороння комунікація дозволили всім учасникам майстер-класу більш глибоко зануритися у проблематику лізингових відносин,  набути корисних навичок та отримати позитивні емоції.

Щиро дякуємо Сергію Савончуку за його бажання зустрічатися зі студентами ДТЕУ та ділитися практичною цінною інформацією. Бажаємо подальшої плідної співпраці з ДТЕУ та нових професійних звершень!

Олена Величко, кандидат економічних наук,
доцент кафедри менеджменту