Оголошеннявсі

Історичне досягнення студентського футболу України: команда ДТЕУ - срібний призер Чемпіонату СВІТУ!

Вдало подолавши випробування національної першості, а згодом підкоривши європейський мундіаль, наша збірна приголомшливо увірвалася до 12 команд, які отримали можливість представити свою країну на чемпіонаті світу серед закладів вищої освіти.

Географія виступів нашої футбольної збірної розширилася до незвичних широт та привела команду на FISU University World Cup Football до міста Цзіньцзян. Титулована збірна ДТЕУ продемонструвала сталевий характер, майстерну витримку та філігранність володіння м’ячем.

Наші хлопці у фінальній грі переважали суперників за усіма показниками, боролися та виборювали! У основний час гра закінчилася із рахунком 1:1, а вже у лотереї післяматчевих пенальті, удача посміхнулася нашим суперникам - бразильській команді університету UNIP (Universidade Paulista).

Ми переконані, що ця історична нагорода для всього українського народу – початок великих перемог збірної ДТЕУ на світовій арені. Перший чемпіонат світу і одразу медальне завершення турніру.

Варто зазначити, що наші хлопці везуть до України всі найголовніші індивідуальні нагороди турніру:

• найкращий бомбардир - Хруль Денис
  • найкращий воротар - Проценко Ярослав
  • найкращий гравець - Лига Олег

Пишаємося досягненням наших хлопців та невпинно продовжуємо вболівати за кожного представника Державного торговельно-економічного університету на європейській та світовій арені!

Кожна маленька перемога наближає нас до спільної Перемоги України!

Слава Україні!

Photo by International University Sports Federation