Оголошеннявсі

Участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді у номінації «Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи»

Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді, спрямований на формування інтересу в молодого покоління до державної служби, – це насамперед залучення молоді до процесу державотворення та прийняття публічних рішень.

Саме на цьому конкурсі організатори зустрічають нові таланти та ідеї, а учасники мають нагоду представити свої інтелектуальні праці, присвячені дослідженню проблем публічного управління та державної служби.

Студентка 4 курсу ФЕМП, здобувачка ступеня вищої освіти «бакалавр» за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» Колодкіна Ірина Андріївна взяла участь у номінації «Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи», де посіла 1-ше місце з майже одноіменною роботою «Молодь у системі державної служби: новітні підходи».

25 жовтня 2023 року відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді.

Конкурс започатковано Національним агентством України з питань державної служби (НАДС) та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Крім відповідного диплома, учасники також отримають призи, серед яких: павербанки, колонки, мерч від організацій, допоміжні матеріали для майбутніх робіт тощо.

Окрема подяка НАДС, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Всеукраїнській молодіжній громадській організації «Спілка молодих державних службовців України».

Ільїна Анастасія Олександрівна, канд. екон. наук, доц.,
доцент кафедри публічного управління та адміністрування

остання редакція 03.11.2023