Оголошеннявсі

Відкрита лекція «Узгоджені процедури як один із ключових напрямів діяльності аудиторських фірм в Україні»

За сприяння кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку 2 листопада 2023 року проведено відкриту лекцію на тему «Узгоджені процедури як один із ключових напрямів діяльності аудиторських фірм в Україні» для студентів, які здобувають освітній ступінь «бакалавр» та «магістр» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» освітніми програми «Фінансовий контроль та аудит», «Діджитал аудит та аналіз», «Фінансова аналітика». Спікерка заходу – Мусієнко Вікторія, керівник департаменту з управління якістю міжнародної аудиторської компанії MGI PSP Audit.

Пані Вікторія розповіла про узгоджені процедури, які становлять складну систему заходів, спрямованих на визначення правильності фінансової звітності підприємств, а також на виявлення можливих ризиків та недоліків у фінансовому управлінні. Важливим аспектом узгоджених процедур є їхня обов`язкова відповідність вимогам законодавства України та міжнародним стандартам аудиту, що дозволяє забезпечити надійність і довіру до результатів аудиту.

На лекції розкрито можливості та важливість узгоджених процедур у сучасній аудиторській діяльності, особливо в контексті України. Здобувачі вищої освіти на реальних кейсах ознайомилися з особливостями узгоджених процедур, які сприяють підвищенню надійності фінансової звітності та довірі до аудиторських фірм.

Щиро дякуємо за змістовну та корисну зустріч!

Каріна НАЗАРОВА, д-р екон. наук, проф.,
завідувачка кафедри фінансового аналізу та аудиту

Марія НЕЖИВА, канд. екон. наук, доц.,
доцентка кафедри фінансового аналізу та аудиту