Оголошеннявсі

Відкрита лекція заступника начальника управління аналізу ризиків реального сектору Департаменту фінансової стабільності НБУ Василя Борищука

Лекцію на тему «Кредитний ризик та фінансовий аналіз корпоративних позичальників» проведено 23 жовтня 2023 року за ініціативи кафедри банківської справи для студентів факультету фінансів та обліку і аспірантів.

Лектор Борищук Василь Іванович поділився досвідом щодо того, як розробляються та калібруються моделі оцінювання корпоративних клієнтів —великих позичальників, та які показники закладено в оцінювання кредитних ризиків і за допомогою якого інструментарію здійснюється управління ними; визначив відмінності у параметрах кредитного ризику за пруденційними вимогами НБУ, Базельськими вимогами та IFRS 9, а також навів приклади впливу різного трактування статей фінансової звітності підприємства на визначення ймовірності його дефолту і розповів про функції Департаменту фінансової стабільності Національного банку України.

Такі зустрічі-ознайомлення з досвідом розроблення нормативної бази регулятором формують важливі практичні навички у здобувачів вищої освіти.

Здобувачі вищої освіти і викладачі кафедри банківської справи щиро вдячні Василю Івановичу за дуже змістовну, професійну лекцію!

Лариса Нетребчук,
старший викладач кафедри банківської справи

остання редакція 06.11.2023