Кризові комунікації в умовах війни: зустріч із власником агенції KVikStudio Віктором Коваленко

Побудова ефективних комунікацій в бізнесі під час ведення Україною повномасштабної війни часто має кризовий характер та висуває нові вимоги до компетентності керівників з ділового спілкування.

Саме тому на запрошення кафедри менеджменту 31 жовтня 2023 року було проведено зустріч із власником агенції KVikStudio Віктором Коваленком – фахівцем із кризових комунікацій в соцмережах, для студентів, які вивчають дисципліни «Менеджмент» та «Командоутворення» (2-х та 4-х курсів ФЕМП). Студенти разом із паном Віктором розглянули кейси на предмет кризових ситуацій та варіантів виходу з них, прослухали поради спікера щодо власної реакції та поведінки у кризових ситуаціях, ознайомились із правилами ведення діалогу, встановлення зворотного звʼязку та прорахування своїх дій, перш ніж розголошувати предмет конфлікту підписникам соцмереж.

Найбільш допитливим слухачам приклади з реального життя спікера допомогли зрозуміти, як правильно та ефективно реагувати на негативні ситуації та зберігати репутацію компанії в умовах війни.

У цілому професійна інформація допомогла слухачам зануритися в актуальну в наш час проблему кризових комунікацій, спроєктувати власну поведінку у подібних випадках та суспільний резонанс дописів у соціальних мережах як чинник репутації.

Дякуємо Віктору Коваленку за змістовний та цікавий майстер-клас з кризових комунікацій, а доценту кафедри менеджменту Вікторії Хмуровій за запрошення гостьового спікера на заняття. Зичимо всім перемоги, ефективних комунікацій та чекаємо на нові зустрічі!

Вікторія ХМУРОВА,
канд. екон. наук, доцент кафедри менеджменту