Міжнародна бізнес-гра CIMA Business Game

У жовтні 2023 року здобувачі вищої освіти спеціальності 071 «Облік та оподаткування» долучилися до міжнародного проєкту «СІМА Бізнес-гра AEDIS-HOMES» та успішно пройшли бізнес-гру: Pixx-wizz (RPA & AI focused) й отримали сертифікати. Проєкт інтернет-версії CIMA Business Game – використано кейси компанії Pixx-wizz та кращі практики світових організацій.

Дякуємо нашим міжнародним партнерам освітніх програм ДТЕУ – СІМА, за професійний підхід до сформованих завдань, спрямованих на високу оцінку майбутніх фахівців з обліку, оподаткування й аудиту. Саме такі практичні заходи підтримують і підвищують конкурентоспроможність наших випускників на ринку праці та відповідають запитам роботодавців.

Фоміна О. В., зав. каф. обліку та оподаткування, д-р екон. наук, проф.

остання редакція 08.11.2023