Ринок праці та робота з працівниками під час війни: гостьова лекція Олексія Ящука

Зважаючи на численні та постійні зміни у зовнішньому середовищі вітчизняних підприємств, студентам університету завжди цікаво дізнаватися від фахівців, як вони адаптуються, функціонують та будують бізнес-процеси в умовах війни.

З урахуванням цих аспектів відкрита гостьова лекція Олексія Ящука, стратегічного партнера ДТЕУ, СЕО ТОВ «Хаскі Менеджмент», була організована 30 жовтня 2023 року доцентом кафедри менеджменту Ніною Сичовою на лекційному занятті з HR-менеджменту для студентів ФЕМП 4-го курсу, що дозволило досягти відразу декількох цілей – познайомитися з директором та його компанією, її репутацією та історією, адаптацією HR-процесів у бізнес-середовище.

Володіючи значним досвідом управління компанією, що функціонує у сфері аутсорсингу складського персоналу, спікер побудував структурований виступ у форматі Zoom-конференції, розповів про тенденції змін на ринку праці та презентував перелік найбільш корисних (необхідних) якостей для успішного працевлаштування.

Зустріч із паном Олексієм дала можливість зрозуміти студентам взаємозв’язок бізнес-фахівців та фахівців з персоналу, значення відкритості інформації для формування та збереження репутації компанії на ринку, а також важливість увімкнутих відеокамер в онлайн-комунікаціях.

Доступність інформації та відкритість спікера додали практичної цінності заняттям з HR-менеджменту та довели значення кадрових процесів у практичній діяльності майбутніх фахівців з менеджменту.

Щиро дякуємо спікеру Олексію Ящуку за цікаву зустріч і бажаємо успіхів у бізнес-проєктах, миру та перемоги, а також запрошуємо на подальші івенти в університеті.

Ніна СИЧОВА,
канд. екон. наук., доцент кафедри менеджменту