Про ТікТок серйозно: гостьова лекція від продюсерки соціальних мереж, медіатренерки Ангеліни ЛОМАКІНОЇ

Чи може ТікТок бути серйозним? Як донести новину за допомогою короткого відеоформату? Як боротися з фейками в соцмережах? Що таке «вайбтрушна комунікація», «пітчити ідеї», «вайб класно залітає», «знайти хук для контенту», «експлейнити», «максимізувати імпакти»? Про це та інше 6 листопада 2023 року розповіла студентам, що навчаються за спеціальністю 242 «Туризм і рекреація» та ОП «Креативні індустрії та управління бізнесом», гостя кафедри туризму та рекреації Ангеліна Ломакіна, продюсерка соціальних мереж Радіо Свобода та Детектор медіа, ТікТок-редакторка, медіатренерка.

Дякуємо пані Ангеліні за цікаву розповідь, доброзичливість і готовність до подальшої співпраці!

Забалдіна Ю. Б., канд. екон. наук, доцент кафедри туризму та рекреації

Вінс Валерій Вікторович
остання редакція 14.11.2023