Оголошеннявсі

Вебінар Інни Ахновської, директорки, керуючої партнерки просвітницького проєкту «СІМЕЙНА ШКОЛА ЕКОНОМІКИ»

Вебінар на тему «Власний підприємницький проєкт: від заснування до врахування макроекономічних ризиків» відбувся 14 листопада 2023 року за ініціативи кафедри економічної теорії та конкурентної політики для здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників та аспірантів.

Інна Ахновська поділилася власним досвідом щодо створення просвітницького проєкту, окреслила перспективи функціонування ринку неформальної освіти в Україні, оцінила сучасні виклики в освітній сфері, зумовлені дією воєнного стану, висвітлила перспективи розвитку відкритої освіти як новітньої форми організації ринку освітніх послуг. Спікер акцентувала увагу на значному попиті на креативні ідеї та на значенні стартапів у національній економіці, що посилює значущість ринку освітніх послуг.

Особливу зацікавленість у здобувачів вищої освіти викликали питання практичного досвіду лекторки у реалізації власного проєкту, а саме: методи пошуку власної ніші на ринку, застосування інструментарію стимулювання генерації нової творчої ідеї, монетизація ідей та вміння заробляти завдяки власним здібностям.

Здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники університету й кафедри економічної теорії та конкурентної політики щиро вдячні пані Інні за змістовний, цікавий та оригінально проведений вебінар!

Владислав БОЛГОВ, кандидат економічних наук,

доцент кафедри економічної теорії та конкурентної політики,

Вінс Валерій Вікторович
остання редакція 14.11.2023