Відкрита лекція «Облік і аудит: пріоритети професії, що трансформується»

За сприяння кафедри обліку та оподаткування та кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку 16 листопада 2023 року проведено відкриту лекцію на тему «Облік і аудит: пріоритети професії, що трансформується» для студентів, які здобувають освітній ступінь «бакалавр» та «магістр» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

Спікерка заходу – Волотовська Вікторія, менеджерка з розвитку бізнес-відносин АССА Північної та Східної Європи, розповіла, що облік і аудит в сучасному світі переживають значний розвиток та трансформацію. Ключові пріоритети цих професій включають цифрову трансформацію, аналітику та прогнозування, дотримання стандартів, стратегічне консультування, а також етику та професійну відповідальність. Фахівці повинні володіти сучасними IT-технологіями, аналізувати великі обсяги даних, дотримуватися регулятивних вимог, надавати стратегічні поради та діяти з високою етичністю. Спікерка також наголосила, що наявність диплому магістра ДТЕУ та кваліфікації АССА, яку можна отримати маючи диплом ДТЕУ, допомагає у побудові успішної кар’єри в будь-якій сфері.

Щиро дякуємо пані Вікторії за змістовну та корисну зустріч!

Олена ФОМІНА, д-р екон. наук, проф.,
завідувачка кафедри обліку та оподаткування

Каріна НАЗАРОВА, д-р екон. наук, проф.,
завідувачка кафедри фінансового аналізу та аудиту