Як вести LinkedIn викладачу-науковцю: майстер-клас від компанії UGEN

Зважаючи на зростання значущості соціальних мереж у сучасному світі, викладачі мають володіти інструментами доцільності їх використання у науково-педагогічній роботі.

Щоб допомогти освітянам ДТЕУ освоїти одну із ключових професійних соціальних мереж – LinkedIn та віднайти важливі контакти в інформаційному світі, за ініціативи кафедри менеджменту 16 листопада 2023 року відбувся вебінар на тему «Як вести LinkedIn викладачу-науковцю».

Спікерка заходу – аспірантка кафедри менеджменту ДТЕУ Марина Джулай, представниця CEO HR-бренд агенції «UGEN», фахівчиня з розвитку бренду роботодавця та дослідниця даної проблематики.

Під час пізнавального вебінару пані Марина розповіла про такі ключові аспекти роботи з даною соціальною мережею, як створення профілю у LinkedIn, налагодження комунікації з колегами та розвиток особистого бренду науковця, використання нейромережі ChatGPT та сервісу правопису Grammarly у професійній діяльності, а також надала інші корисні лайфхаки.

Лекторка підкреслила вагому роль мережі LinkedIn для розвитку університетської спільноти в Україні та за її межами і становлення бренду ДТЕУ в міжнародному середовищі, а наприкінці зустрічі поділилася своїми контактами та відповіла на запитання, які цікавили присутніх щодо роботи в соціальній мережі LinkedIn.

Дякуємо Марині Джулай за цікаву, пізнавальну інформацію та змістовну зустріч! Бажаємо успішних проєктів та корисних контактів!

Запис зустрічі за посиланням

Сергій Бай,