Відкрита лекція «Внутрішній аудит у забезпеченні транспарентності бізнесу»

За сприяння кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку 20 листопада 2023 року проведено відкриту лекцію на тему «Внутрішній аудит у забезпеченні транспарентності бізнесу» для студентів, які здобувають освітній ступінь «бакалавр» та «магістр» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» освітніми програми «Фінансовий контроль та аудит», «Діджитал аудит та аналіз», «Фінансова аналітика». Спікер заходу – Валерій Роздобудько, канд. екон. наук, доц., сертифікований аудитор, ACCA DipIFR, CAP, директор аудиторської фірми «Альта».

Лектор ознайомив з напрямами оптимізації внутрішнього аудиту в контексті сучасних викликів та можливостей. На лекції було розкрито найбільш ефективні стратегії, спрямовані на поліпшення бізнес-процесів та забезпечення їхньої прозорості.

Учасники активно обговорювали сучасні виклики у сфері внутрішнього аудиту. Окрему увагу приділено важливості транспарентності як фундаменту для довіри у середині компаній та серед зовнішніх стейкголдерів. Відкрита лекція стала чудовою можливістю збагатити свої знання та обмінятися досвідом.

Щиро дякуємо за змістовну та корисну зустріч!

Каріна НАЗАРОВА, д-р екон. наук, проф.,
завідувачка кафедри фінансового аналізу та аудиту

Марія НЕЖИВА, канд. екон. наук, доц.,
доцентка кафедри фінансового аналізу та аудиту