Оголошеннявсі

Відкрита лекція «Роль міжнародних організацій у підготовці фахівців з фінансів, обліку, оподаткування та аудиту»

За сприяння кафедри обліку та оподаткування та кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку 16 листопада 2023 року проведено відкриту лекцію на тему «Роль міжнародних організацій у підготовці фахівців з фінансів, обліку, оподаткування та аудиту» для студентів, які здобувають освітній ступінь «бакалавр» та «магістр» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування». Спікерка заходу – Зайцева Марина, координатор освітніх проєктів CIMA Україна.

Міжнародні організації у сферах фінансів, обліку, оподаткування та аудиту відіграють визначальну роль у формуванні стандартів обліку, фінансової звітності, аудиту, які вивчаються в курсах основних та вибіркових дисциплін. В результаті вивчення стандартів обліку та звітності студенти ДТЕУ отримують компетентності, які в подальшому застосовують в своїй професійній діяльності. Одним із ключових аспектів впливу міжнародних професійних організацій є розробка та підтримка міжнародних стандартів, етичних норм для фахівців, сприяючи розвитку та підвищенню рівня кваліфікації.

Пані Марина повідомила про додаткові конкурентні переваги й можливості для здобувачів вищої освіти ДТЕУ шляхом зарахування низки блоків іспитів при отриманні кваліфікації CIMA.

Щиро дякуємо за змістовну та корисну зустріч!

Каріна НАЗАРОВА, д-р екон. наук, проф.,
завідувачка кафедри фінансового аналізу та аудиту

Олена ФОМІНА, д-р екон. наук, проф.,
завідувачка кафедри обліку та оподаткування