Оголошеннявсі

Найкращі університети та роботодавці країни об'єдналися задля успішних кар'єрних перспектив студентів!

Другий Всеукраїнський міжуніверситетський кар’єрний захід «Час працювати 2023» відбувся 21–23 листопада в онлайн-форматі.

Майже дві тисячі студентів і випускників із чотирнадцяти закладів вищої освіти України, серед яких і здобувачі Державного торговельно-економічного університету, протягом трьох днів набували навичок ефективного пошуку роботи та побудови успішної кар’єри.

Шістдесят змістовних і цікавих воркшопів для вдосконалення hard & soft skills студентів та HR-сесії провели спікери із понад п’ятдесяти компаній-учасниць: SoftServe SKELAR, Boosta, Yalantiis, EY, Deloitte, Mazars, Melexis, Baker Tilly, Arterium, Renesas Electronics, НБУ, Таскомбанк, Sigma Software, AC Crowe, Yalantis, PwC, Фармак, АТ «Галичфарм», TCM Group Ukraine, Епіцентр К, Сільпо-Фуд, ОККО, LOGITY, lifecell, KERNEL, Ерідон, Optima Hotels&Resorts, Мережа Права, Всесвітня продовольча програма ООН, Мистецький Арсенал та інші.

Особливо зацікавили здобувачів вищої освіти відверті розмови з нещодавніми випускниками, які поділилися особистим досвідом працевлаштування під час зустрічей, що проходили під гаслом «Запитай у профі».

Учасники активно та з користю для себе провели три насичені дні, щодня ознайомлювалися з добіркою вакансій саме для студентів та випускників. Загалом у телеграм-каналі заходу було опубліковано сто двадцять вакансій.

Захід, насичений подіями, конструктивом і позитивом, сприяв розвитку нових партнерських відносин зі стейкголдерами.

Дякуємо компаніям за внесок у розвиток кар’єри студенства!

Над проєктом працювала дружна збірна команда центрів кар’єри ДТЕУ та ще тринадцяти закладів вищої освіти України!

РАЗОМ МИ СИЛА! ГУРТУЄМОСЯ! ПРАЦЮЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!

Назаренко Оксана,
директор центру розвитку кар’єри