Оголошеннявсі

Юридичний хакатон студентів-правників «Концептуальні засади протидії домашньому насильству»

В рамках II Прикарпатського юридичного форуму в Університеті Короля Данила, м. Івано-Франківськ, 10 листопада 2023 року відбувся юридичний хакатон студентів-правників на тему «Концептуальні засади протидії домашньому насильству». Захід передбачав змагання між шістьма командами студентів з різних міст України: Києва, Львова, Чернівців, Житомира, Івано-Франківська. Столицю України представили студенти 2-го курсу факультету міжнародної торгівлі та права Державного торговельно-економічного університету у складі:

• Афоніна Данііла Олександровича (група 2-9).
  • Гольонко Аліни Михайлівни (група 2-9).
  • Панасюк Валерії Олександрівни (група 2-11).
  • Проценко Анастасії Русланівни (група 2-9).
  • Швидкої Дар'ї Дмитрівни (група 2-9).

Керівник студентської  команди – Шведова Ганна Леонідівна, канд. юрид. наук, доц., доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу.

Студенти працювали у змішаних командах над розробкою Програми протидії домашньому насильству з подальшою публічною презентацією своїх ідей. Разом із студентами ДТЕУ до команд також увійшли представники Державного університету «Житомирська політехніка», Львівського державного університету внутрішніх справ, Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Університету Короля Данила.

За підсумками проведення юридичного хакатону представник ДТЕУ, студент Афонін Данііл, був нагороджений дипломом «За найкреативнішу ідею».

Вітаємо Афоніна Данііла з високою нагородою і визнанням серед студентів-правників України. Бажаємо подальших професійних успіхів і перемог!

Шведова Ганна Леонідівна,,
доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу

Вінс Валерій Вікторович
остання редакція 27.11.2023