Оголошеннявсі

Науково-практичний студентський круглий стіл «Облік і звітність в інформаційному забезпеченні сталого розвитку економіки»

У Державному торговельно-економічному університеті за ініціативою кафедри обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 23 листопада 2023 року відбувся щорічний науково-практичний студентський круглий стіл «Облік і звітність в інформаційному забезпеченні сталого розвитку економіки». Мета заходу – обговорення актуальних питань щодо стану, розвитку обліку і звітності в Україні в інформаційному забезпеченні сталого розвитку економіки.

Зі вступним словом під час круглого столу виступили: Канєва Т.В., д-р екон. наук, проф., декан факультету фінансів та обліку; Фоміна О.В., д-р екон. наук, проф., завідувач кафедри обліку та оподаткування.

У заході взяли участь:

• BoNyhus – директор з інвестицій NEFCO, Фінляндія.
  • Марина Трубайчук – фінансовий радник у відділі фінансового планування та аналізу компанії Dell, Словаччина.
  • Вікторія Волотовська – менеджер розвитку з бізнес-відносин АССА України, Польщі та країн Балтії.
  • Студенти, які здобувають вищу освіту за спеціальністю «Облік та оподаткування», а також студенти факультету торгівлі та маркетингу і Київського торговельно-економічного коледжу ДТЕУ, викладачі ДТЕУ.

Стейкголдери відмітили актуальність обраних тем студентських досліджень, а також підкреслили високий рівень підготовки доповідей англійською мовою.

Фоміна О.В., зав. кафедри обліку та оподаткування, д-р екон. наук, проф.

остання редакція 28.11.2023