ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
img

Оголошеннявсі

Студенти ДТЕУ – чемпіони світу з боротьби на поясах

Загальна інформація

У листопаді 2023 року в місті Бєльсько-Бяла (Польща) відбувся чемпіонат світу з української боротьби на поясах. У змаганнях взяли  участь близько 120 спортсменів з 12 країн світу. До складу національної збірної команди України, яка виборола перше місце у загальнокомандному заліку, увійшли студенти Державного торговельно-економічного університету:

• Телелеков Дмитрій (ФМТП, аспірант, 1 курс; ФЕМП 2-6мз), у ваговій категорії 70 кг за вихід у фінал з мінімальною перевагою здолав спортсмена з Італії, учасника Олімпійських ігор. У фінальній, не простій, пекельній сутичці виграв у досвідченого спортсмена з Грузії.
  • Сенчик Микола (ФЕМП 2-1) впевнено переміг в абсолютній ваговій категорії, не залишивши жодного шансу своїм суперникам.
  • Куцокінь Кирило (ФЕМП 1-2м) боровся у ваговій категорії 80 кг, достойно здолав всі сутички і пройшов  до фіналу. У напруженій боротьбі  посів почесне друге місце, поступившись спортсмену з Грузії.

Вітаємо переможців та тренера Коптєва Костянтина з вдалим виступом на міжнародній спортивній арені! Бажаємо міцного здоров'я, наснаги та майбутніх перемог!