Відкрита лекція «Перспективи та можливості роботи в Baker Tilly»

За ініціативою кафедри обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 27 листопада 2023 року проведено відкриту лекція зі стейкголдером  ТОВ «Baker Tilly» для студентів 3–5 курсів спеціальності «Облік і оподаткування».

Спікер заходу – старший аудитор департаменту аудиту ТОВ Baker Tilly Рибчак Діана Михайлівна.

У своїй доповіді Рибчак Діана Михайлівна розповіла про можливості студентів брати участь у проєктах дуальної освіти, працювати за різними напрямами діяльності компанії, а також охарактеризувала шляхи професійного зростання кожного працівника. Крім того, було акцентовано увагу на цінностях знань і компетентностях, які отримують студенти протягом навчання в університеті. Відзначено, що теоретичні знання і практичні навички з бухгалтерського обліку та інших дисциплін професійної орієнтації, отримані в університеті, в подальшому допоможуть знайти роботу своєї мрії, отримати міжнародні сертифікати та бути визнаними у своїй професії.

Щиро вдячні спікеру за проведену корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Фоміна О.В., зав. кафедри обліку та оподаткування, д-р екон. наук, проф.

остання редакція 30.11.2023