Зустріч студентів ДТЕУ з президентом Української академії медіації

За сприяння завідувача кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста Україничлена Науково-консультативної ради при Верховному Суді Наталії Мазаракі 28 листопада 2023 року на платформі Zoom в онлайн-режимі  ідбулася лекція-зустріч на тему «Організація студентського конкурсу «Mediation Matters», організована для студентів, які здобувають освітній ступінь «бакалавр» за спеціальностями «Дизайн» і «Геодезія та землеустрій». Співорганізатор заходу – кафедра дизайну та інжинірингу. Спікер лекції – Луїза Романадзе, президент Української академії медіації, адвокат, медіатор (DAA), тренер, кандидат юридичних наук, доцент, заслужений юрист України, експерт Проєкту ЄС «Право-Justice», керівник Проєкту ЄС «CONSENT».

Студенти ознайомилися з особливостями медіації як юридичної процедури та фахової підготовки експерта-медіатора. Спікер акцентувала увагу на оголошеному Українською академією медіації конкурсі «Mediation Matters». Мета конкурсу – популяризація медіації в Україні як інструменту вирішення конфліктних ситуацій, випробування своєї креативності, а також отримання переможцем головного призу – повного онлайн-курсу підготовки медіатора з отриманням сертифіката. До заходу долучилися понад 100 учасників. Лекція супроводжувалася запитаннями з боку слухачів, зацікавлених у можливості проявити творчі здібності щодо створення ефективного інформаційного контенту.

Дякуємо пані Луїзі за конструктивну доповідь і ґрунтовні відповіді на запитання! Кафедри продовжують активно співпрацювати зі стейкголдерами для популяризації ДТЕУ в бізнес-середовищі і залучення студентів до важливих публічних процесів.

ПАЛІЄНКО Олена Олексіївна,

зав. кафедри дизайну та інжинірингу

Вінс Валерій Вікторович
остання редакція 04.12.2023