Оголошеннявсі

У Дарницькому районному суді міста Києва відбувся майстер-клас та виїзне практичне заняття для студентів ФМТП

У рамках підписаного Меморандуму між Дарницьким районним судом міста Києва та Державним торговельно-економічним університетом 29 листопада для студентів-правників у судовому залі Дарницького районного суду  було проведено майстер-клас на тему «Особливості кваліфікації та судового розгляду кримінальних правопорушень проти власності», суддя Андрій Васильович Скуба, та виїзне практичне заняття з дисципліни «Кримінальне право і процес», доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу, к.ю.н. Шведова Ганна Леонідівна. Студенти також мали можливість бути присутніми на судових засіданнях у справах про притягнення до кримінальної відповідальності за кримінальні правопорушення проти основ національної безпеки та проти власності. Такого роду заняття створюють умови для набуття практичних навичок щодо кваліфікації, розслідування та судового розгляду кримінальних правопорушень проти основ національної безпеки та проти власності.

Дякуємо нашим партнерам – Дарницькому районному суду міста Києва за постійну підтримку у підготовці нової генерації юристів!

Тільки об’єднавши зусилля науки та практики, можна вирішити стратегічно важливі для України питання у сфері вищої юридичної освіти.

Шведова Ганна Леонідівна,
доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу

Мельниченко Руслан Володимирович,
в.о. завідувача кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу