NEW стейкголдери ДТЕУ!

Співпраця зі стейкголдерами є одним із пріоритетних напрямів діяльності університету, складовою Системи управління якістю / Системи забезпечення якості вищої освіти.

Для урахування тенденцій ринку праці університет постійно залучає роботодавців до участі в освітньому процесі. Партнери формують компетентності здобувачів вищої освіти, використовуючи практичний досвід та актуальні знання.

Разом ми готуємо фахівців за високими професійними стандартами!

Щомісяця до співпраці з університетом долучаються нові стейкголдери.

Договори та меморандуми про співробітництво, які укладено у листопаді 2023 року:

Договір про співробітництво із ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України»

Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України –  сучасний медичний центр світового рівня з органічним поєднанням функцій науково-дослідної та практичної установи.

Договір про партнерство та співробітництво з Інститутом соціології Національної академії наук України

Інститут соціології України НАН України – науково-дослідний інститут, який займається фундаментальними дослідженнями в галузі соціології. Провідна академічна установа з розвитку соціологічної науки в Україні.

Договір про співробітництво з ТОВ АФ «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)»

PricewaterhouseCoopers (PwC) – міжнародна мережа компаній, що пропонує професійні послуги у сфері менеджмент-консалтингу та аудиту. Мережа PwC, до якої входить PwC Україна, функціонує у 157 країнах, де майже 223 000 фахівців надають аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги найвищої якості.

Договір про співробітництво з АТ «Концерн Галнафтогаз»

«Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗК OKKO) – одна з найбільших автозаправних мереж в Україні з ринковою часткою торгівлі світлими нафтопродуктами понад 18%.
До складу компанії входить понад 400 автозаправних комплексів під брендом OKKO. У структурі компанії діє й найбільша в Україні мережа закладів харчування в дорозі, які працюють під брендами Hot café, A la minute, Pasta Mia та Meiwei.

Меморандум про співпрацю з АТ КБ «ПриватБанк»

АТ КБ «ПриватБанк» – найбільший за розмірами активів український банк і лідер роздрібного банківського ринку України.
Партнер ДТЕУ з 2015 року.

Директор центру розвитку кар’єри
Назаренко Оксана