Онлайн-тренінг «Гендерна безпека ЄС»

Відкрито реєстрацію на участь у онлайн-тренінгу «Гендерна безпека ЄС» (EUGENSEC), що співфінансується ЄС у межах програми Erasmus+ Jean Monnet у 2024 р. Участь безкоштовна.

Онлайн-тренінг проводитиметься з 12 по 21 січня 2024 р. на платформі ZOOM.

У результаті пройденого курсу слухачі отримають знання про гендерну безпеку, основні принципи ЄС щодо гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок і дівчат в ЄС та Україні, формування інклюзивного середовища задля підвищення інноваційності ЄС та України, антикризові заходи, методи й інструменти державної політики для забезпечення стійкості економіки та навички аналізу політичних рішень урядів країн-членів ЄС щодо підтримки національних економік у відповідь на виклики сучасності.

За результатами підсумкового тестування передбачається отримання слухачами Сертифікатів про успішне проходження курсу (56 год - 1,8 кредиту ЄКТС).

Ознайомитися з інформацією про проєкт можна за посиланням.

Реєстрація до 11 січня 2024 р. https://forms.gle/eLmotbWhwbKvqA5fA

ГРАФІК проведення наукових семінарів у рамках 3 і 4 модулів...

Запрошуємо студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників й всіх охочих долучитися до тренінгу!

остання редакція 10.01.2024