Згуртованість сучасної української молоді в міцну патріотичну спільноту!

Здобувачі вищої освіти нашого університету являють собою спільноту активної молоді, яка завжди готова брати участь в актуальних патріотичних і соціальних заходах. Таким чином, наші студенти виявляють власне бажання брати на себе відповідальность за розвиток ідей самоідентифікації та бути гідними представниками сучасної української нації.

Саме завдяки цим якостям, студентів ДТЕУ запросили до участі в фізкультурно-оздоровчому заході «Активні парки – Нація загартованих». Подія відбулася 14 січня та була організована Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Метою даного проєкту є популяризація активного способу життя, розвиток військово-спортивних напрямків, а також об’єднання молоді і підлітків в згуртовану спільноту, цінностями якої є патріотичне виховання, враховуючи реальне сьогодення повномасштабної війни.

У рамках заходу було передбачено такі напрямки підготовки, як:

• тактична медицина;
  • оператор БПЛА;
  • тактико-спеціальна та вогнева підготовка;
  • мінно-вибухова безпека;
  • фізична підготовка, самозахист та рукопашний бій;
  • бушкрафт (вміння виживати у дикій природі);
  • спортивне орієнтування і топографія.

У підсумку заходу, студенти нашого університету успішно пройшли підготовку з декількох напрямків, а саме: спортивне орієнтування, фізична підготовка та бушкрафт.

Висловлюємо слова вдячності Всеукраїнську центру фізичного здоров’я населення та Міністерству молоді та спорту України за створення якісних умов для об’єднання і згуртованості сучасної української молоді в міцну патріотичну спільноту!

14.01.2024
остання редакція 24.01.2024