ДТЕУ і Салфордський університет Великої Британії – рік партнерства

Державний торговельно-економічний університет і Салфордський університет, об’єднані в межах британсько-українського проєкту Twinning, започаткованого у 2022 році, що йде на користь студентам, які навчаються як у Великій Британії, так і в Україні.

Міжнародне партнерство університетів ознаменувалося низкою досягнень. У жовтні 2023 року було розпочато проєкт SUTE – Salford Panel Discussion Series, який дав змогу студентам і працівникам зануритись у крос-культурний діалог, обговорюючи теми, що становлять взаємний інтерес. Перші три сесії проводив Салфордський університет для здобувачів вищої освіти і науково-педагогічного персоналу Державного торговельно-економічного університету. Наступні три сесії планують на 2024 рік.

Центр удосконалення навчання та викладання (LTEC), що входить до складу Салфордського університету, також надав Державному торговельно-економічному університету освітні ресурси, допомагаючи їм переорієнтуватися на академічну систему європейського зразка, що відповідає стратегічним цілям закладу.

Завдяки плідній співпраці університети підготували спільну заявку на фінансування досліджень протягом 2023 року, а нині формують спільну заявку на 2024 рік та обговорюють можливості участі в конференціях.

Повний текст і оригінал статті про співпрацю між Державним торговельно-економічним університетом і Салфордським університетом за посиланням.

Дар’я Іващенко,
начальник відділу міжнародних зв’язків