Гра розсудливих та уважних

Шахи – одна з найстаріших ігор в історії людства, однак її актуальність та популярність не зменшується століттями. Студенти та співробітники нашого університету знову продемонстрували, що гра у шахи може бути не лише дуже цікавим та корисним варіантом провести час, а й розвинути стратегічний хід мислення і концентрацію.

З цією метою в ДТЕУ 6 лютого було проведено відкритий шаховий турнір «SUTE CHESS» серед студентів. Серед 30 учасників змагань, перемогу здобув Пустовіт Ярослав – студент IV курсу, ОС «бакалавр», факультету інформаційних технологій. Перше місце серед дівчат та друге у загальному рейтингу здобула Стешенко Анастасія – студентка І курсу, ОС «магістр», факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

У першості серед викладачів та співробітників, яка проходила 7 лютого, перемогу серед чоловіків здобув Нужненко Юрій Іванович – старший викладач кафедри фізичної культури та спорту. Статус «королеви шахової дошки» здобула Дугінець Ганна Володимирівна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри світової економіки.

Вітаємо наших переможців та дякуємо ЗСУ за можливість реалізувати заходи, які розвивають та об’єднують кожного у ДТЕУ!

остання редакція 09.02.2024