Аерозондування землі: майстер-клас від професійного оператора БПЛА

У рамках практичної підготовки студентів спеціальності «Геодезія і землеустрій» 16 лютого 2024 року проведено майстер-клас «Аерозондування землі безпілотними літальними апаратами». Спікер заходу – інструктор із пілотування дронів, співробітник Спільноти волонтерів «Добродії» і Міжнародного благодійного фонду «Вартові мрії» Євген Будаєв. Співорганізатор – кафедра дизайну та інжинірингу ДТЕУ. Майбутні фахівці ознайомилися з конструкцією дронів, особливостями керування БПЛА різних типів і модифікацій, отримали навички їх пілотування на симуляторі віртуальної реальності. Окрему увагу спеціаліст приділив фізичній і психологічній підготовці військових операторів БПЛА. Майстер-клас відбувся у форматі жвавого обговорення.

Щиро дякуємо пану Євгену за насичену і пізнавальну для студентства та колективу кафедри зустріч. Викладачі продовжують активно співпрацювати зі стейкголдерами і залучати здобувачів вищої освіти до професійно орієнтованих ініціатив.

Олена ПАЛІЄНКО,
зав. кафедри дизайну та інжинірингу,
канд. техн. наук, доц.

остання редакція 20.02.2024