Наша мова – наша зброя

Міжнародний день рідної мови - це не просто дата в календарі, а день єднання з глибинним корінням нашого народу, з його багатовіковою історією та культурою, адже мова це не лише слова, якими ми спілкуємося. Мова є душею нашого народу, його генетичним кодом.

Благодійний захід «Читай! Співай! Перемагай!», який був проведений в Державному торговельно-економічному університеті супроводжувався  акомпанементом народної музики, чудовим співом студентів та декламуванням щирих і чутливих віршів українських авторів: як загальновідомих, так і за авторства здобувачів вищої освіти.

Захід прикрашали локації від рад студентського самоврядування факультетів, які допомогли поринути в автентичність української культури та завдяки яким вдалося зібрати понад 7 тисяч гривень на допомогу ЗСУ.

Наша мова – це зброя, яка захищає нашу ідентичність, це – щит, який оберігає нашу культуру. Це міст, що єднає нас з минулим, сьогоденням і майбутнім.

остання редакція 23.02.2024