Праця, що об’єднала родину ДТЕУ

Студенти та співробітники ДТЕУ протягом тижня займалися важливою і кропіткою працею - плетінням маскувального спорядження для наших військових.

Цей благодійний захід був організований спільно з волонтерським об’єднанням «Лента за лентою»,  які займаються виготовленням маскувальних сіток та мавок для українських військових.

За декілька днів було виготовлено 4 одиниці «кікімор», які будуть передані у користування військовим частинам А 1445, А 4100, 16 окремій бригаді та 4 бригаді оперативного призначення «Рубіж».

Праця задля наближення перемоги нашого народу не зупиняється в ДТЕУ ні на мить. Маскувальні костюми, сплетені з любов'ю та вірою, стали ще однією частиною того вагомого внеску, який щодня робить спільнота нашого університету в досягнення спільної мети всіх українців.

остання редакція 29.02.2024