Воркшоп «Твоя майбутня кар’єра» від МХП

Світ кар’єрних можливостей в агро-, фудтех холдингу відкривали для себе здобувачі вищої освіти  на воркшопі «Твоя майбутня кар’єра», що відбувся 05 березня 2024 року за сприяння центру розвитку кар’єри.

Марина ШЕПТИЦЬКА, фахівець з проєктів роботи з молоддю ПрАТ «МХП», під час детального огляду Департаменту закупівель міжнародної компанії та розповіді про можливості для розвитку кар’єри в корпоративних закупівлях, допомогла здобувачам повністю поринути у світ бізнесу.

Студенти цікавилися кар’єрою у міжнародному бізнесі та ставили багато запитань.

А найголовніше – усім учасникам івенту, хто прагне долучитися до сучасного агробізнесу та розвивати своє майбутнє у цій сфері, запропоновано після заходу пройти відбір та стажування у Департаменті закупівель МХП.

Дякуємо компанії – партнеру університету за унікальну можливість для здобувачів –  поглибити знання про агробізнес, налагодити контакти та знайти своє місце в індустрії майбутнього.

КРОКУЄМО РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Директор центру розвитку кар’єри
Оксана Назаренко