Навчання в Бізнес-Школі «Ауденсія»

У рамках угоди про обмін та подвійне дипломування між Державним торговельно-економічним університетом та Бізнес – школою «Ауденсія» (м. Нант, Франція) оголошується конкурсний відбір на програму студентського обміну для бакалаврів і магістрів за  такими програмами:

1. «Міжнародний магістр з менеджменту» – для освітнього ступеня «магістр», навчання протягом 1 року, очно, англійською або французькою мовами.
  2. «Програма Вищої школи (Гранд Еколь)» – для освітнього ступеня «бакалавр», навчання протягом 1 семестру, очно, англійською або французькою мовами.
  3. «Програма європейського менеджменту» – для освітнього ступеня «бакалавр», навчання протягом 1 семестру, очно, англійською або французькою мовами.

Навчання за семестровою програмою студентського обміну (для бакалаврів) – безоплатне. Витрати, пов’язані з перебуванням за кордоном (проживання, харчування, транспорт та інше) – власним коштом здобувачів вищої освіти.

Основними вимогами є:

1. Навчання на першому році за освітнім ступенем «магістр» у ДТЕУ (на момент участі у програмі).
  2. Навчання на 3-4 курсах за освітнім ступенем «бакалавр» (на момент участі у програмі).
  3. Володіння англійською або французькою мовами щонайменше на рівні В2 (бажана наявність сертифіката, який підтверджує рівень).

Претенденти на семестрове навчання за кордоном повинні подати до 01 квітня 2024 року на пошту o.karpan@knute.edu.ua такі документи для:

Магістрів:

1. Копію закордонного паспорта.
  2. Копію диплома і додатку до диплома бакалавра.
  3. CV у форматі Europass (англійською мовою).
  4. Мотиваційний лист у форматі Europass (англійською мовою).
  5. Сертифікат, який підтверджує рівень володіння іноземною мовою (за наявності).

Бакалаврів:

1. Копія закордонного паспорта.
  2. Виписка з оцінками (з перекладом на англійську мову).
  3. Характеристика від факультету (з перекладом на англійську мову).
  4. CV у форматі Europass (англійською мовою).
  5. Мотиваційний лист у форматі Europass (англійською мовою).
  6. Сертифікат, який підтверджує рівень володіння іноземною мовою (за наявності).

Інформація про університет за посиланням

остання редакція 06.03.2024