Гостьова онлайн-лекція «Місцеве самоврядування в умовах воєнного стану»

За сприяння кафедри публічного управління та адміністрування 6 березня 2024 року відбулася гостьова лекція на тему «Місцеве самоврядування в умовах воєнного стану» для здобувачів освітніх програм «Публічне управління та адміністрування» та «Муніципальний менеджмент», а також усіх зацікавлених осіб.

Спікерка заходу – Аліна Цейтліна, експертка Платформи тимчасово окупованих та деокупованих громад Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад.

Пані Аліна під час заходу професійно окреслила особливості роботи органів місцевого самоврядування України в умовах воєнного стану та виклики, з якими доводиться стикатися в особливий період; розкрила пріоритетні напрями відбудови, реінтеграції та відновлення територіальних громад після деокупації згідно з категоризацією основних сфер та поділилася успішними практиками роботи місцевого самоврядування в умовах війни, зокрема з питань мапування потреб громад за міжнародними проєктами.

Наприкінці заходу лекторка надала ґрунтовні відповіді на численні запитання студентів.

Активний формат зустрічі із веденням пані Аліною інтерактивного діалогу з учасниками заходу дозволив не тільки отримати нову цікаву інформацію, а й змотивував молодь будувати своє майбутнє, в основу якого покладено підтримання активної громадської позиції у суспільстві та долучення до волонтерської діяльності.

Канд. екон. наук, доцент,
доцент кафедри публічного управління та адміністрування
Ільїна Анастасія Олександрівна

остання редакція 07.03.2024