Перший Український Міжнародний Банк – партнер ДТЕУ

Урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між ДТЕУ та АТ «ПУМБ» з метою налагодження співробітництва в підготовці висококваліфікованих спеціалістів у сфері банківського бізнесу, поширенні інноваційних та новітніх технологій у навчанні відбулось 5 березня 2024 року. На зустрічі від банку були присутні: заступник голови правління Дмитро ПОЛІЩУК, начальник відділу Олександр КОЗЛЕНКО та менеджер проєктів Оксана ХАЛДАЙ. Від університету – ректор Анатолій МАЗАРАКІ, перший проректор з науково-педагогічної роботи Наталія ПРИТУЛЬСЬКА, декан факультету фінансів та обліку Тетяна КАНЄВА, завідувач кафедри банківської справи Наталія ШУЛЬГА, а також інші представники кафедр та студентської молоді факультету.

Наприкінці зустрічі для представників банку «ПУМБ» було проведено екскурсію університетом.

Підписання Меморандуму сприятиме ефективній співпраці між університетом та АТ «ПУМБ». Дякуємо партнерам за зустріч! Сподіваємося, що це стане початком продуктивної спільної дороги в майбутнє.

Автор публікації Наталія ШУЛЬГА,
д-р екон. наук, проф., завідувач кафедри банківської справи

остання редакція 07.03.2024