Майстер-клас «Особливості оцінки активів підприємств в умовах воєнного стану»

За сприяння кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку, в межах засідання студентського наукового гуртка «Клуб аудиторів та фінансових аналітиків», 7 березня 2024 року проведено відкритий майстер-клас на тему «Особливості оцінки активів підприємств в умовах воєнного стану». Спікер заходу – Литвинов Євгеній, здобувач вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» освітньою програмою «Діджитал аудит та аналіз», керівник відділу оцінки ТОВ "ЕССЕТ ЕКСПЕРТАЙЗ", сертифікований міжнародний оцінювач (WAVO-WRV).

Під час майстер-класу розглядалися особливості оцінки активів підприємств в умовах воєнного стану, з метою відображення у фінансовій звітності відповідно до МСФЗ, виконання кредитних зобов’язань та прийняття управлінських рішень. У заході взяли участь 115 здобувачів вищої освіти за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр» спеціальностями 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». Учасники активно обговорювали напрями розвитку оціночної діяльності в Україні в умовах євроінтеграції. Майстер-клас став чудовою нагодою збагатити свої знання та обмінятися досвідом.

Щиро дякуємо за змістовну та корисну зустріч!

Каріна НАЗАРОВА, д-р екон. наук, проф.,
завідувачка кафедри фінансового аналізу та аудиту

Володимир ГОРДОПОЛОВ, д-р екон. наук, проф.,
професор кафедри фінансового аналізу та аудиту